YEDEK KAYIT KONTENJANLARI 1. LİSTE (2018-2019 GÜZ YARIYILI)

06 Ağu

2018-2019 GÜZ YARIYILI ÖĞRENCİ ALIMI YEDEK KONTENJANLARI AŞAĞIDA TABLODA BELİRTİLMİŞTİR. 
Yedek Adaylar 06-07 Ağustos 2018 tarihlerinde saat 17:00'ye kadar Enstitümüze gelerek kesin kayıt yaptırabilirler.

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  • Yüksek Lisans Programına başvuranlar için Lisans, Doktora Programına başvuranlar için Lisans ve Yüksek Lisans Mezuniyet Belgesinin aslı (onaylamak için) ve fotokopisi, (E-Devlet çıktısı da kabul edilir.)
  • Yüksek Lisans Programına başvuranlar için Lisans, Doktora Programına başvuranlar için Lisans ve Yüksek Lisans Not Durum Belgesinin (Transkript) aslı (onaylamak için) ve fotokopisi,
  • ALES Sonuç Belgesi, (Tezli ve Doktora Programları için) 
  • Doktora Programlarını kazanan adaylar için YÖKDİL, YDS, ÜDS veya Üniversitelerarası Kurulca eşdeğerliği kabul edilen benzer sınavların sonuç belgesi, 
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Sabıka Kaydı, (E-Devlet çıktısı da kabul edilir.)
  • İkametgah Belgesi, (E-Devlet çıktısı da kabul edilir.)
  • 2 adet fotoğraf,  
  • Erkek öğrencilerin askerlik sevk tehirleri yapılmak üzere Askerlik Şubesinden alınan Askerlik Durum Belgesinin aslı (son üç ayda alınmış olmalı) veya güncel tarihli E-Devlet çıktısı getirebilirler.
  • (Askerlik hizmetini yapmış adaylar, askerlik durum belgesinin E-Devlet çıktısını getirebilirler)
  • Askerlik Tehiri yaptıracak olan öğrenciler Askerlik İşlemleri Başvuru Formunu da doldurup imzalı bir şekilde teslim etmeleri gerekmektedir. Askerlik İşlemleri ile ilgili bilgilere buradan bakabilirsiniz.

 

Yedek Aday Listeleri:

 

Girişimcilik Tezli Yüksek Lisans Programı:

Recep

TAŞKIN

 

Toplam Kalite Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı:

Zirve

GÜMÜŞÇAĞLAYAN

Serhat

SİDEL

Oğuz

UYGUN

Hüseyin

ALP

İrem

ÇALIŞKAN

 

Temel İslam Bilimleri Tezsiz Yüksek Lisans Programı:

Yalçın

KETENCİ

Fatma

BOZDEMİR

 

İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı:

Deniz Hilal

İNAN

Dilara

ALTUNOK

İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı:

Hatice

ÇAKIR

Tolga

ÖZÜM

Oğuzhan

COŞKUN

Olgun

KARAGÜL

Mehmet

KUNDAKÇIOĞLU

Muharrem Mert

OCAKDAN

Furkan

UZUNOĞLU

Ahmet

DİLBER

Ahmet

ÖÇSOY

Aras

KOCAMAN

Berkay

ERSİN

Mustafa

ERGÜL

Ekin

TOPALOĞLU YÜKSEL

Yağız

TURGUTALP

Seher

CÖNTÜRK

Nazmi

VURAL

Barış

ÖZDEMİR

İbrahim

AYDIN

Eğitim Programları ve Öğretimi Tezli Yüksek Lisans Programı (Sözel): 

Sevginur

ERUSTA

 

Eğitim Programları ve Öğretimi Doktora Programı:

Samet

AKALIN

 

Eğitim Programları ve Öğretimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı:

Özgür

TURHAN


Eğitim Yönetimi ve Denetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı:  

Yasemin

CEYLAN DEVRİM

Gökhan

KAYACI

Melek

AKKUŞ

İsmail Oğuz

SAĞ

Haydar Can

DAYSAL

Ali

ALAKUŞ

Fatih

GÜLEN

Eyüp

DEMİRAY

Raşit

ÖZKAN

 

Yönetim Bilişim Sistemleri Tezsiz Yüksek Lisans Programı:

Yunus

DEMİRSES

Olgun

KARAGÜL

Muharrem Mert

OCAKDAN

Cevdet Sadri

PERK

Berkay

ERSİN

Fatih

ÖZTÜRK

Gökhan

AYDİN

Fatih

YOLSAL

Serdar

YAŞAR

Görkem

DOĞRUOĞLU

Hüseyin

ALP

 

Yönetim Bilişim Sistemleri Tezli Yüksek Lisans Programı:

Büşra

TOK

Revşen

KAPIRÇİN