Banka Hesap Numaraları  • DOKTORA
  • TEZLİ YÜKSEK LİSANS (NORMAL ÖĞRETİM)
  • TEZLİ YÜKSEK LİSANS (İKİNCİ ÖĞRETİM)

PROGRAMLARI

Öğrenci katkı payı / öğrenim gideri bedelini T.C. Kimlik numaranız ile Türkiye Halk Bankası ATM veya şubelerine yatırmanız gerekmektedir. (Eski dönemlerde olan EFT ya da Havale işlemi ile harç ödeme işlemleri artık yapılmamaktadır. Yapılan ödemeler sistem tarafından algılanmadığı için iade edilecektir.

* Tezli yüksek lisans (N.Ö.) öğrencileri 4. dönemden sonra, Doktora öğrencileri ise 8. dönemden sonra harç ödemeye tâbi olurlar. Daha önce ödenmemiş harç tutarınız var ise sisteme yansıtılmış olacaktır.

* Tezli yüksek lisans (İkinci Öğretim) Programlarda ödemeler dönemlik yapılır. I ve II. dönem ücretleri ayrı ayrı 2.200 TL, III. ve IV. dönem ücretleri ayrı ayrı 1.100 TL’dir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TEZSİZ YÜKSEK LİSANS (İKİNCİ ÖĞRETİM) PROGRAMLARI
Tezsiz Yüksek Lisans (İkinci Öğretim) ücretlerini aşağıdaki IBAN numaralarına Havale, EFT yapabilir ya da Banka şubelerinden yatırabilirsiniz. (Açıklama kısmına T.C. Kimlik ve Ad Soyad bilgilerinizi yazınız.)

Dekontlar sobeharc@duzce.edu.tr adresine e-posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.

1 Ders ücreti 600 TL’dir. (Protokol öğrencileri için 420 TL)


PROGRAMIBAN 

 Tezsiz Yüksek Lisans Programı (İkinci Öğretim)TR37 0001 2009 3270 0006 0000 69

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------